Telefon : +387 63 276 256 |

info@apkzrinjski.ba

Početak nove plivačke sezone je 4. rujna 2017.godine
08
kolovoz
2017

U nastavku je raspored prema kojemu plivači trebaju doći na trening:

 

Grupa RIBICE - treninzi ponedjeljak, srijeda i petak 18:00-19:00

  Prezime i ime godište grupa
1. BANDIĆ PETAR 2012 ribice
2. BOŠNJAK LEONA 2010 ribice
3. KNEZOVIĆ IGOR 2011 ribice
4. MADŽAR PETAR 2013 ribice
5. MARIĆ PETAR 2013 ribice
6. MARIĆ VJEKOSLAV 2012 ribice
7. ZOVKO MAKS 2011 ribice
8. GUDELJ LEONA 2009 ribice

 

Grupa 1A-a - treninzi ponedjeljak, srijeda i petak 18:00-19:00

  Prezime i ime godište grupa
1. BOŽIĆ JOSIP 2009 1-A-a
2. ČULE LUCATONI 2008 1-A-a
3. ĆUBELA JAKOV 2010 1-A-a
4. DANKIĆ MATEJ 2009 1-A-a
5. MANDARIĆ LEONA 2010 1-A-a
6. PARADŽIK LUCIJA 2006 1-A-a
7. PAVLOVIĆ MATEA 2008 1-A-a
8. PREVIŠIĆ MIA 2009 1-A-a

 

Grupa 1A-b - treninzi ponedjeljak, srijeda i petak 18:00-19:00

  Prezime i ime godište grupa
1. MARIJANOVIĆ VEDRAN 2009 1-A-b
2. ODAK JOSIP 2007 1-A-b
3. ODAK MATEO 2008 1-A-b
4. PARADŽIK IVAN 2009 1-A-b
5. PARADŽIK MAGDALENA 2011 1-A-b
6. PARADŽIK MARTA 2011 1-A-b
7. PAVLOVIĆ PETAR 2010 1-A-b
8. PAVLOVIĆ DOMAGOJ (LJUBE) 2007 1-A-b
9. PAVLOVIĆ KLARA 2006 1-A-b
10. PERIĆ MATKO 2010 1-A-b
11. ŠARAC IVANO 2007 1-A-b
12 MARINČIĆ IVA 2007 1-A-b

 

Grupa 1B-a  - treninzi utorak i četvrtak 18:00-19:00 i subota 9:00-10:00

  Prezime i ime godište grupa
1. BABIĆ MIRTA 2012 1-B-a
2. GADŽIĆ JOSIP 2006 1-B-a
3. IVANKOVIĆ ANĐELA 2008 1-B-a
4. IVANKOVIĆ LUCIJA 2010 1-B-a
5. IVANKOVIĆ MIA 2010 1-B-a
6. JEZIDŽIĆ IVANKO 2012 1-B-a
7. KARAČIĆ VLADIMIR 2010 1-B-a
8. KNEZOVIĆ MARKO 2010 1-B-a
9. KREZIĆ GABRIJELA 2007 1-B-a
10. LASIĆ PETAR 2011 1-B-a
11. LJUBIĆ NIKOLINA 2009 1-B-a
12. MARIĆ IVA 2009 1-B-a
13. PAVLOVIĆ FILIP 2007 1-B-a
14. PERIĆ LUKA 2007 1-B-a
15. ŠUNJIĆ MARKO 2010 1-B-a
16. TOMIĆ DAVID 2009 1-B-a
17. VIDOVIĆ JURE 2010 1-B-a

 

Grupa 1B-b  - treninzi utorak i četvrtak 18:00-19:00 i subota 9:00-10:00

  Prezime i ime godište grupa
1. BABIĆ NIKOLAS 2007 1-B-b
2. BAGARIĆ MARTA 2010 1-B-b
3. BAGARIĆ MATEJ 2011 1-B-b
5. BARBARIĆ PETRA 2010 1-B-b
6. BENO VIKTOR 2009 1-B-b
7. BEVANDA DAVID 2007 1-B-b
8. BEVANDA MARINO 2010 1-B-b
9. BOLTAR IVAN PAVAO 2011 1-B-b
10. BOŠNJAK IVAN 2008 1-B-b
11. BOŠNJAK JOSIP 2010 1-B-b
12. ČARAPINA IVA 2006 1-B-b

 

Grupa 1B-c  - treninzi utorak i četvrtak 18:00-19:00 i subota 9:00-10:00

  Prezime i ime godište grupa
1. BOŽIĆ DARIO 2010 1-B-c
2. CVITANOVIĆ NIKO 2011 1-B-c
3. CVITKOVIĆ TEO 2010 1-B-c
4. ČARAPINA ANĐELA 2010 1-B-c
5. ČULE MIA 2010 1-B-c
6. ČULJAK PETAR 2010 1-B-c
7. DREŽNJAK FILIP 2009 1-B-c
8. DŽEBA IVA 2010 1-B-c
9. DŽIDIĆ ANDREJ 2010 1-B-c
10. GOLEMAC KARLA 2011 1-B-c
11. KALINIĆ LUKA 2011 1-B-c
12. PEHAR FILIP 2010 1-B-c
13. MARINČIĆ VID 2010 1-B-c


Grupa 2A - treninzi od ponedjeljka do petka 19:00-20:00 i subota 8:00-9:00

  Prezime i ime godište grupa
1. ĆOSIĆ LANA 2008 2-A
2. JUREŠIĆ VIKTOR 2009 2-A
3. KOMADINA KLARA 2008 2-A
4. MARINČIĆ MARIJA 2005 2-A
5. MARKOTIĆ LUKA 2007 2-A
6. MAROJEVIĆ MARINA 2007 2-A
7. MILOŠ FILIP 2008 2-A
8. RASPUDIĆ MATEA 2006 2-A
9. SMOLJAN MARKO 2006 2-A
10. VIDOVIĆ MATEJ 2007 2-A
11. VIDOVIĆ ROBERTO 2006 2-A

 

Grupa 2B - treninzi od ponedjeljka do petka 19:00-20:00

  Prezime i ime godište grupa
1. ALPEZA NIKOLA 2009 2-B
2. BARBARIĆ LUKA 2007 2-B
3. BOSNIĆ PETAR 2008 2-B
4. ČAMBER GABRIELA 2006 2-B
5. ĆORIĆ PETRA 2008 2-B
6. KOVAČEVIĆ LUCIJA 2008 2-B
7. PAVLOVIĆ DOMAGOJ 2007 2-B
8. PEHAR MARIJA 2008 2-B
9. VIDAČAK IVANO 2007 2-B
10. VUČIĆ LEO 2007 2-B

 

Grupa 2C - treninzi od ponedjeljka do petka 19:00-20:00

  Prezime i ime godište grupa
1. BANOVIĆ NERA 2005 2-C
2. BLAŽEVIĆ MARKO 2006 2-C
3. BULIĆ MARTA 2004 2-C
4. JONJIĆ LANA 2005 2-C
5. MAROJEVIĆ MARKO 2004 2-C
6. MILAS LEONA 2005 2-C
7. MILAS MARKO 2007 2-C
8. PRANJIĆ BRUNO 2009 2-C
9. VIDOVIĆ ROKO 2008 2-C
10. MARINČIĆ ANA 2009 2-C
 


Grupa 3A - treninzi od ponedjeljka do petka 20:00-22:00

  Prezime i ime godište grupa
1. ĆAVAR MIHAELA 2006 3-A
2. IVANKOVIĆ IVAN 2007 3-A
3. KARAMATIĆ KLARA 2006 3-A
4. PUCE ANTE 2006 3-A
5. ŠUNJIĆ ROKO 2007 3-A
6. VASILJ LUKA 2005 3-A
7. VIDAČKOVIĆ NIKOLA 2006 3-A
8. MARINČIĆ LUCIJA 2006 3-A

 

Grupa 3B - treninzi od ponedjeljka do petka 20:00-22:00

  Prezime i ime godište grupa
1. ALPEZA KRISTIAN 2006 3-B
2. DELIĆ ALEN 2004 3-B
3. OPANČAR KORINA 2003 3-B
4. PANDŽA RAHELA 2002 3-B
5. PERIĆ TOMISLAV 2000 3-B
6. PRANJIĆ LUKA 2004 3-B
7. ŠUNJIĆ OLIVERA 2004 3-B
8. VIDOVIĆ IVA 2003 3-B

 

Grupa UPT - treninzi utorak i četvrtak 18:00-19:00 i subota 8:00-9:00

 

  Prezime i ime godište grupa
1. BOŽIĆ SVEN 2005 UPT
2. ČALIĆ MATEJ 2006 UPT
3. ILIČIĆ PETAR 2005 UPT
4. KRTALIĆ KARLA 2004 UPT
5. LJUBIČIĆ IVANO 2005 UPT
6. MLINAREVIĆ LUCIJA 2004 UPT
7. MRAVAK MARIJA 2002 UPT
8. PERIĆ ANDREJ 2006 UPT
9. VIDOVIĆ ROMANA 2003 UPT

 

 

NATJECATELJI - treninzi od ponedjeljka do petka 20:00-22.00 i subotom 8:00-10:00

  Prezime i ime godište grupa
1. BULJAN BARBARA 2000 NATJEC.
2. IVANKOVIĆ JOSIPA 2003 NATJEC.
3. JURIĆ MARIO 1999 NATJEC.
4. KOMADINA IVA 2001 NATJEC.
5. LASTA PETAR 2001 NATJEC.
6. PANDŽA EMA 2005 NATJEC.
7. PANDŽA IVO 2000 NATJEC.
8. PEHAR MATEJA 2002 NATJEC.
9. ZOVKO MARJAN MARO 2002 NATJEC.

 

 

Apk Urednik
  • 1428 Views